Kako se u ovom trenutku osjećate??

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la call_me » 13 ruj 2010 00:09

fali mi kikiriki. opet me ceka duga noc. da idem ja po taj kikiriki? i caj mozda.

Avatar
jane connor
Postovi: 671
Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la jane connor » 13 ruj 2010 01:28

sjebano....sjebano...i....onda još malo sjebano.... :/
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Zita » 13 ruj 2010 09:55

ocajno
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Fuga » 13 ruj 2010 13:54

A tak.
Od ranog jutra mi se pije. I love mondays :wacko:
A opet, lijena sam i muči me dan poslije, da bar i ovom slučaju postoji pilula za dan poslije. :/

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Ameli » 13 ruj 2010 14:04

ima jos jedna casica :D
ot. gibam ne osjecam se naj naj

dany

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la dany » 13 ruj 2010 16:17

KURAC!

michelle

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la michelle » 13 ruj 2010 16:24

razočarano...

Avatar
mrvica
Postovi: 655
Pridružen/a: 14 lip 2010 20:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija:

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la mrvica » 13 ruj 2010 16:51

michelle je napisao/la:razočarano...
i ja
slika

Avatar
jane connor
Postovi: 671
Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la jane connor » 13 ruj 2010 17:06

mrvica je napisao/la:
michelle je napisao/la:razočarano...
i ja
i ja nekako :/
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la ticklebook » 13 ruj 2010 17:18

I ja.
Treba mi još 3 susjeda/e za Grand Plantation. :D
Sad mi treba 2 :D
Zadnja izmjena: ticklebook, dana/u 20 ruj 2010 18:16, ukupno mijenjano 1 put.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Mia.
Postovi: 1411
Pridružen/a: 04 sij 2010 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: London calling.
Kontakt:

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Mia. » 13 ruj 2010 18:24

grozno.
ispeglala sam karticu ali doslovno svako slovo te riječi.
Stay tuned.

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la swayka » 13 ruj 2010 18:49

jako nervozno i panicno! skuzila da mi je diplomski za 16 dana! em moram napravit sve, em printat, tiskat, pisat, prezentirat, branit.. :shock2: :shock2: :shock2:

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Bash » 13 ruj 2010 20:11

iščekujuće.. :/
iščekujem sutradan kad ću nakon 4 dana kreveta, aspirina, čaja, foruma, strepsilsa, juhe, foruma, youtube videa s mačkama, kornjačama, mačkama i kornjačama, foruma, izać vanka na svjež zrak!!!!!

Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la komad kruha » 13 ruj 2010 20:33

spava mi se, baš mi se spava.
kaj te hiče?

Avatar
jane connor
Postovi: 671
Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la jane connor » 13 ruj 2010 21:10

boli....prokleto,jebeno jako boli
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!

Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la komad kruha » 14 ruj 2010 20:10

sjedim u prostoriji u kojoj se gledaju bitange i princeze. prestrašno :/
kaj te hiče?

Avatar
mrvica
Postovi: 655
Pridružen/a: 14 lip 2010 20:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija:

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la mrvica » 14 ruj 2010 21:04

povrijeđeno
slika

Avatar
Mina
Postovi: 179
Pridružen/a: 03 sij 2009 23:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u creatinu

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Mina » 14 ruj 2010 21:13

još samo 5 dana i stižem ...
ah Faith mi je zauzeto jebiga..

backspace

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la backspace » 14 ruj 2010 21:18

jel danas pun mjesec?
ove neke žemske ko da su malo podivljale.. najebat ću :D

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Ameli » 14 ruj 2010 21:31

e ne znam jel pun, al mjesec jeste i to rujan il ako oš septembar
ot. sto mi se pusi..a nesmin zapalit odjer di je komp, a jok,..mars van :nah:

Avatar
jane connor
Postovi: 671
Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la jane connor » 15 ruj 2010 00:00

trebala bi bit očajna....a niš mi nije....lol...čudno
meni paše :)
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la talented miss cohen » 15 ruj 2010 00:32

otprilike ovako...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bGSWH66FpA0[/youtube]
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la call_me » 15 ruj 2010 03:47

ko da se mozak naspavao konacno. zivilo danje svjetlo i noc i pravilna izmjena istih.

Avatar
Mina
Postovi: 179
Pridružen/a: 03 sij 2009 23:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u creatinu

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Mina » 15 ruj 2010 21:12

Za druge mi smo bili bajka najlepsa
na slici nasmejana lica ponosna
al' ova prica nije za nas pisana
jer ti si za nju samo losa uloga
ah Faith mi je zauzeto jebiga..

Avatar
Samantha
Postovi: 417
Pridružen/a: 09 stu 2008 18:37
Spol/rod: žensko

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Samantha » 15 ruj 2010 23:19

mrtva umorna.......X_X

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Capt. Kirk » 16 ruj 2010 00:43

Now I could just kill a man. Ali stvarno.

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la talented miss cohen » 16 ruj 2010 01:17

Yes! Let's be very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, very, ...very, very, very, very, very, very, very, very, very, very positive. For a brief moment at least.
Stars and stars and stars keep it to themselves.

dany

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la dany » 16 ruj 2010 11:58

frustrirano. zabrinuto. jebote.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Kroacija » 16 ruj 2010 12:13

:(
ex invalid_user

michelle

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la michelle » 16 ruj 2010 12:41

good!

Odgovorite