Kako se u ovom trenutku osjećate??
- Zita
- Postovi: 6235
- Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
- Spol/rod: žensko
- Status: U životnom partnerstvu
- Lokacija: Zgb
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
bolje. kao da mi je pao kamen sa srca. trebala bi cesce rec sto osjecam 
Measure of a woman is her sense of humor
-
backspace
- Zita
- Postovi: 6235
- Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
- Spol/rod: žensko
- Status: U životnom partnerstvu
- Lokacija: Zgb
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
mislim da te volim moj mali freeagentu 
Measure of a woman is her sense of humor
-
dany
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
boli. treba mi neki analgetik za konje. pardon, kobile.
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
teska li su djeca... sto ce kome teretana? 
bring your mind into my head...
-
michelle
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
zato su majke jake jer treba podić tu dicuroadkill je napisao/la:teska li su djeca... sto ce kome teretana?
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
i u stanju pred odlazak u vrapce!michelle je napisao/la:zato su majke jake jer treba podić tu dicuroadkill je napisao/la:teska li su djeca... sto ce kome teretana?
ot konacno sunce da me malo digne
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupa
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
- autor nepoznat
Ružna, ali glupa

imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
phos je napisao/la:i u stanju pred odlazak u vrapce!michelle je napisao/la:zato su majke jake jer treba podić tu dicuroadkill je napisao/la:teska li su djeca... sto ce kome teretana?
ot. tužno, uvijek se netko utrpa prije mene, tak da uredno pušim u svemu
- jane connor
- Postovi: 671
- Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
Zavuć se u krevet i gledat filmove dok ne crknem (čitaj zaspim,da nebi bilo da sam suicidalna XD)
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!
Don't just think,FIGHT!
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
kako i dolikuje jednom ponositom pioniru
-
backspace
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
uzasno mi ide na kurac. sve.
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
sve pred zid!
(a nije PMS)
(a nije PMS)
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupa
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
- autor nepoznat
Ružna, ali glupa

imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
- Kroacija
- Postovi: 16675
- Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
- Spol/rod: ne želim definirati
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Lokacija: Njemačka
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
gladno. hocu vani. necu kasice i hladne obloge. :/
ex invalid_user
- jane connor
- Postovi: 671
- Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
Gladno,i bole me boge od svog silnog fizičkog posla ovih dana...osjećam svaki mišić...oh well,bar znam da ih imam 
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!
Don't just think,FIGHT!
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pc0mxOXbWIU[/youtube]

- jane connor
- Postovi: 671
- Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
OMG...daaa...daaaa..daaaa...frend mi pokazao stvar neki dan....prejebena je....Fuck you...and fuck her too!mrvica je napisao/la:[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pc0mxOXbWIU[/youtube]
Taman mi je sjela!
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!
Don't just think,FIGHT!
- Pi
- Postovi: 1297
- Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
...
Zadnja izmjena: Pi, dana/u 12 pro 2010 05:55, ukupno mijenjano 1 put.
Whatever makes you happy
Whatever you want
Whatever you want
-
backspace
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
glava me malo žiga.
preforsirala sam je danas mudrovanjem očito
preforsirala sam je danas mudrovanjem očito