Kako se u ovom trenutku osjećate??

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Zita » 20 ruj 2010 15:08

bolje. kao da mi je pao kamen sa srca. trebala bi cesce rec sto osjecam :D
Measure of a woman is her sense of humor

backspace

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la backspace » 20 ruj 2010 18:52

wrecked, but fine :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bUpSAzUN5Vg[/youtube]

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Kroacija » 20 ruj 2010 18:53

bijesno.
ex invalid_user

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Zita » 20 ruj 2010 19:51

mislim da te volim moj mali freeagentu :ruza:
Measure of a woman is her sense of humor

dany

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la dany » 20 ruj 2010 20:15

boli. treba mi neki analgetik za konje. pardon, kobile.

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la roadkill » 20 ruj 2010 21:28

teska li su djeca... sto ce kome teretana? :-o
bring your mind into my head...

michelle

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la michelle » 20 ruj 2010 21:46

roadkill je napisao/la:teska li su djeca... sto ce kome teretana? :-o
zato su majke jake jer treba podić tu dicu :haha:

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Zita » 21 ruj 2010 09:35

kao da se gusim
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Kroacija » 21 ruj 2010 12:30

pripremam se psihicki za posao.
ex invalid_user

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la phos » 21 ruj 2010 13:47

michelle je napisao/la:
roadkill je napisao/la:teska li su djeca... sto ce kome teretana? :-o
zato su majke jake jer treba podić tu dicu :haha:
i u stanju pred odlazak u vrapce!
ot konacno sunce da me malo digne
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
mrvica
Postovi: 655
Pridružen/a: 14 lip 2010 20:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija:

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la mrvica » 21 ruj 2010 15:07

pokleknula sam..i ja na fejsu :sramise:
slika

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Ameli » 21 ruj 2010 15:47

phos je napisao/la:
michelle je napisao/la:
roadkill je napisao/la:teska li su djeca... sto ce kome teretana? :-o
zato su majke jake jer treba podić tu dicu :haha:
i u stanju pred odlazak u vrapce!
:D

ot. tužno, uvijek se netko utrpa prije mene, tak da uredno pušim u svemu :roll2:

Avatar
jane connor
Postovi: 671
Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la jane connor » 21 ruj 2010 16:47

Zavuć se u krevet i gledat filmove dok ne crknem (čitaj zaspim,da nebi bilo da sam suicidalna XD)
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!

backspace

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la backspace » 21 ruj 2010 17:02

kae mooood

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la jpeg » 21 ruj 2010 17:07

kako i dolikuje jednom ponositom pioniru

backspace

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la backspace » 21 ruj 2010 18:04


Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la call_me » 21 ruj 2010 20:21

uzasno mi ide na kurac. sve.

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la phos » 21 ruj 2010 20:25

sve pred zid!
(a nije PMS)
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la jpeg » 21 ruj 2010 21:31

beznadno

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Kroacija » 22 ruj 2010 18:15

gladno. hocu vani. necu kasice i hladne obloge. :/
ex invalid_user


Avatar
jane connor
Postovi: 671
Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la jane connor » 23 ruj 2010 11:01

Gladno,i bole me boge od svog silnog fizičkog posla ovih dana...osjećam svaki mišić...oh well,bar znam da ih imam :)
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Kroacija » 23 ruj 2010 14:35

:luda:
ex invalid_user

Avatar
mrvica
Postovi: 655
Pridružen/a: 14 lip 2010 20:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija:

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la mrvica » 23 ruj 2010 17:04

slika

Avatar
jane connor
Postovi: 671
Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la jane connor » 23 ruj 2010 18:31

mrvica je napisao/la:[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pc0mxOXbWIU[/youtube]
OMG...daaa...daaaa..daaaa...frend mi pokazao stvar neki dan....prejebena je....Fuck you...and fuck her too!
Taman mi je sjela!
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!

Avatar
mrvica
Postovi: 655
Pridružen/a: 14 lip 2010 20:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija:

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la mrvica » 23 ruj 2010 18:46

oooo daaa!!!!
slika

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Pi » 23 ruj 2010 20:12

...
Zadnja izmjena: Pi, dana/u 12 pro 2010 05:55, ukupno mijenjano 1 put.
Whatever makes you happy
Whatever you want

backspace

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la backspace » 23 ruj 2010 20:27

glava me malo žiga.
preforsirala sam je danas mudrovanjem očito :D

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Kroacija » 23 ruj 2010 21:13

:luda3: sutra izlazim van.
ex invalid_user

Avatar
mrvica
Postovi: 655
Pridružen/a: 14 lip 2010 20:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija:

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la mrvica » 23 ruj 2010 21:16

mislim da budem bolesna :nezna:
slika

Odgovorite