Kako se u ovom trenutku osjećate??

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la call_me » 09 ruj 2010 09:07

neradan dan neradan dan :plese: :ura: :plese: :ura: :plese: :ura:

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la swayka » 09 ruj 2010 13:14

danas bukiranje letaaaaa jeeeeeeeeej :cool2:


Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la komad kruha » 09 ruj 2010 18:11

glavobolja popustila. život se vraća u mene.
kaj te hiče?

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la ticklebook » 09 ruj 2010 20:56

Gladno.
JAKO GLADNO.
:aaaa:
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
DEFIANCE
Postovi: 2819
Pridružen/a: 19 svi 2009 21:34
Spol/rod: žensko

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la DEFIANCE » 09 ruj 2010 22:11

ticklebook je napisao/la:Gladno.
JAKO GLADNO.
:aaaa:
:D

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la call_me » 09 ruj 2010 23:24

fali mi zagreb :tjesi:

Blue3Eyes

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Blue3Eyes » 10 ruj 2010 11:53

jako gladno,kad ce taj rucak...

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Kroacija » 10 ruj 2010 11:58

:aaaargh:
ex invalid_user

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la phos » 10 ruj 2010 12:12

:aaaa: bomba :aaaargh: :violent:
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la jpeg » 10 ruj 2010 12:43

phos je napisao/la::aaaa: bomba :aaaargh: :violent:
:tjesi:

Avatar
DEFIANCE
Postovi: 2819
Pridružen/a: 19 svi 2009 21:34
Spol/rod: žensko

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la DEFIANCE » 10 ruj 2010 13:14

slika

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Ameli » 10 ruj 2010 13:33

DEFIANCE je napisao/la:slika
koga to jases :D
ot. nabrijano

Avatar
DEFIANCE
Postovi: 2819
Pridružen/a: 19 svi 2009 21:34
Spol/rod: žensko

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la DEFIANCE » 10 ruj 2010 13:35

Ameli je napisao/la:
DEFIANCE je napisao/la:slika
koga to jases :D
ot. nabrijano
slika


dany

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la dany » 10 ruj 2010 16:34

nj.

Avatar
ground.zero
Postovi: 318
Pridružen/a: 15 kol 2010 17:07
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la ground.zero » 10 ruj 2010 16:36

prehlada... a možda i temperatura... shoot me... :aaaargh:

Mia.
Postovi: 1411
Pridružen/a: 04 sij 2010 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: London calling.
Kontakt:

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Mia. » 10 ruj 2010 19:48

jebeno moram prestat pit.
Stay tuned.

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la call_me » 10 ruj 2010 19:52

krajnje tupo. malo oporavljeno. pokupila malo sna. idem u kino. nesto gledat. samo nek se vrti.

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la ticklebook » 10 ruj 2010 20:46

“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
Mina
Postovi: 179
Pridružen/a: 03 sij 2009 23:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u creatinu

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Mina » 10 ruj 2010 23:03

ko najveći pehist na svitu ..ni knjigu ne mogu uzet u ruke da me ne maltretira neko
ah Faith mi je zauzeto jebiga..

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la phos » 11 ruj 2010 08:20

mravcica je napisao/la:
phos je napisao/la::aaaa: bomba :aaaargh: :violent:
:tjesi:
prestani mi gladiti te dve jadne dlake na glavi i daj nest za smirenje.
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Ameli » 11 ruj 2010 18:38

phos, evo za smirenje slika
:D
ot.glaaaaavaaa, boli :shakehead:

Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la komad kruha » 11 ruj 2010 18:53

sito i zadovoljno.
kaj te hiče?

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la phos » 11 ruj 2010 19:26

Ameli je napisao/la:phos, evo za smirenje slika
:D
ot.glaaaaavaaa, boli :shakehead:
:sorry:
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
real8me
Postovi: 771
Pridružen/a: 29 ruj 2009 17:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: na pola brda

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la real8me » 11 ruj 2010 19:27

uh.. nekako sam mamurno od rusha.. još uvijek.. :sarkasticna:

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Ameli » 11 ruj 2010 20:37

phos je napisao/la:
Ameli je napisao/la:phos, evo za smirenje slika
:D
:sorry:
:-o a salim se, oprosti.
ot. stanje ne promjenjivo, mozda jedan voltaren

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la phos » 11 ruj 2010 23:30

oprosteno :ceznutljivo gleda nestajanje kvrge:
ot ne spava mi se
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Kroacija » 12 ruj 2010 10:49

:fuj: jos 1 dan.
ex invalid_user

Gost

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Gost » 12 ruj 2010 11:06

Energizirano, gunpowder rula! :kolo:

Odgovorite