Kako se u ovom trenutku osjećate??
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
neradan dan neradan dan

-
swayka
- Postovi: 3620
- Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: Solo
- Lokacija: tamo gdje je more i zabava
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
danas bukiranje letaaaaa jeeeeeeeeej 
- komad kruha
- Postovi: 1372
- Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- ticklebook
- Postovi: 3637
- Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Lokacija: Svemir
- Kontakt:
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
Gladno.
JAKO GLADNO.

JAKO GLADNO.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
ticklebook je napisao/la:Gladno.
JAKO GLADNO.
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
fali mi zagreb 
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupa
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
- autor nepoznat
Ružna, ali glupa

imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
phos je napisao/la:bomba
![]()
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
koga to jasesDEFIANCE je napisao/la:
ot. nabrijano
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
Ameli je napisao/la:koga to jasesDEFIANCE je napisao/la:![]()
ot. nabrijano

- ground.zero
- Postovi: 318
- Pridružen/a: 15 kol 2010 17:07
- Spol/rod: žensko
- Status: Solo
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
prehlada... a možda i temperatura... shoot me... 
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
krajnje tupo. malo oporavljeno. pokupila malo sna. idem u kino. nesto gledat. samo nek se vrti.
- ticklebook
- Postovi: 3637
- Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Lokacija: Svemir
- Kontakt:
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nsNlmiLJGIw[/youtube]
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher
- Mina
- Postovi: 179
- Pridružen/a: 03 sij 2009 23:54
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: u creatinu
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
ko najveći pehist na svitu ..ni knjigu ne mogu uzet u ruke da me ne maltretira neko
ah Faith mi je zauzeto jebiga..
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
prestani mi gladiti te dve jadne dlake na glavi i daj nest za smirenje.mravcica je napisao/la:phos je napisao/la:bomba
![]()
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupa
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
- autor nepoznat
Ružna, ali glupa

imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
phos, evo za smirenje 
ot.glaaaaavaaa, boli

ot.glaaaaavaaa, boli
- komad kruha
- Postovi: 1372
- Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
Ameli je napisao/la:phos, evo za smirenje
![]()
ot.glaaaaavaaa, boli
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupa
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
- autor nepoznat
Ružna, ali glupa

imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
- real8me
- Postovi: 771
- Pridružen/a: 29 ruj 2009 17:39
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: na pola brda
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
uh.. nekako sam mamurno od rusha.. još uvijek.. 
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
phos je napisao/la:Ameli je napisao/la:phos, evo za smirenje
![]()
ot. stanje ne promjenjivo, mozda jedan voltaren
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
oprosteno :ceznutljivo gleda nestajanje kvrge:
ot ne spava mi se
ot ne spava mi se
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupa
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
- autor nepoznat
Ružna, ali glupa

imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba

