Kako se u ovom trenutku osjećate??
- real8me
- Postovi: 771
- Pridružen/a: 29 ruj 2009 17:39
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: na pola brda
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
bljak.. jučer sam gledala neki film koji je na kraju ispao neko ljubavno sranje i totalno me sjebalo, ne prestajem mislit na nju a ona se iz nekog razloga više ne želi ni javit.. i opet patim zbog nje.. a mislila sam da sam ju prebolila.. jbt život.. 
-
swayka
- Postovi: 3620
- Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: Solo
- Lokacija: tamo gdje je more i zabava
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
smireno, valjda dovoljno vjerujem u sebe i svoje sposobnosti da je panika nestala..
-
Broken Down Angel
- Postovi: 911
- Pridružen/a: 24 pro 2006 11:28
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
Razočarano.
-
backspace
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5cwfAYEQRcM[/youtube]
- komad kruha
- Postovi: 1372
- Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- ticklebook
- Postovi: 3637
- Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Lokacija: Svemir
- Kontakt:
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher
- jane connor
- Postovi: 671
- Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
IDEM VAN,IDEM VAN,IDEM VAAAAAN....isplesat se u močvaru a taaaaaaako dugo nisam....
nije uopće bitno kako se osjećam zadnjih tjedan dana,niti da nemam para,niti bilo kaj drugo...samo da ću plesat do fajrunta i doć doma oko 7

nije uopće bitno kako se osjećam zadnjih tjedan dana,niti da nemam para,niti bilo kaj drugo...samo da ću plesat do fajrunta i doć doma oko 7

"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!
Don't just think,FIGHT!
-
NiceGirl
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
odi Janica i lijepo se zabavi!Jane Connor je napisao/la:IDEM VAN,IDEM VAN,IDEM VAAAAAN....isplesat se u močvaru a taaaaaaako dugo nisam....
nije uopće bitno kako se osjećam zadnjih tjedan dana,niti da nemam para,niti bilo kaj drugo...samo da ću plesat do fajrunta i doć doma oko 7
- jane connor
- Postovi: 671
- Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
Hvala draga djevojko 
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!
Don't just think,FIGHT!
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
ka da nemam jednu ruku. nogu. dlaku. 
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
jadno
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupa
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
- autor nepoznat
Ružna, ali glupa

imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
spremno za spavanje 
-
NiceGirl
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
pospano i idem spat pa da se barem vise nikad probudila!
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
krvarim u bolovima. a vani je jedinstveno lijep dan i nedjelja je.
use it, cause maybe - this is it.
use it, cause maybe - this is it.
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
Bilo je dana, kad ja, prije odlaska na posao, otvorim crol i uvijek budu tu postovi call.- kao prvi u novom danu.( ili poslednji u starom).I jasno, neki nezamislivi sati. A sad: sve je naopako.
Boze. call, daj se malo uzmi u ruke. Pobogu, nije da staris? 
O.t.: cekam sunce poslije smaka svijeta.
O.t.: cekam sunce poslije smaka svijeta.
"for me it is more about seduction than just a pretty face"
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
eto sta se desi kad se dovedem u red i ustajem ko normalan svijet. sve se poremeti 
-
Gost
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
May your haters be your motivators sindrom.
Osjećam se sjajno, iako se pokušavaju za.ebavati sa mnom.
Osjećam se sjajno, iako se pokušavaju za.ebavati sa mnom.
- Zita
- Postovi: 6235
- Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
- Spol/rod: žensko
- Status: U životnom partnerstvu
- Lokacija: Zgb
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
bzvz, sutra se moram rano dic i to mi obicno pokvari dan
Measure of a woman is her sense of humor
- jane connor
- Postovi: 671
- Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
ne da mi se
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!
Don't just think,FIGHT!
