Kako se u ovom trenutku osjećate??

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
real8me
Postovi: 771
Pridružen/a: 29 ruj 2009 17:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: na pola brda

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la real8me » 16 ruj 2010 12:44

bljak.. jučer sam gledala neki film koji je na kraju ispao neko ljubavno sranje i totalno me sjebalo, ne prestajem mislit na nju a ona se iz nekog razloga više ne želi ni javit.. i opet patim zbog nje.. a mislila sam da sam ju prebolila.. jbt život.. :(

dany

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la dany » 16 ruj 2010 16:17

milijun puta bolje :)

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la swayka » 16 ruj 2010 18:17

smireno, valjda dovoljno vjerujem u sebe i svoje sposobnosti da je panika nestala..

Avatar
mrvica
Postovi: 655
Pridružen/a: 14 lip 2010 20:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija:

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la mrvica » 16 ruj 2010 18:22

:fuj: opet moram obavit mucan razgovor
slika

Broken Down Angel
Postovi: 911
Pridružen/a: 24 pro 2006 11:28

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Broken Down Angel » 16 ruj 2010 19:58

Razočarano.

backspace

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la backspace » 16 ruj 2010 20:35


Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la komad kruha » 16 ruj 2010 21:18

e, baš dobro :)
kaj te hiče?

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la ticklebook » 17 ruj 2010 16:27

slika
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
jane connor
Postovi: 671
Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la jane connor » 17 ruj 2010 17:56

IDEM VAN,IDEM VAN,IDEM VAAAAAN....isplesat se u močvaru a taaaaaaako dugo nisam....
nije uopće bitno kako se osjećam zadnjih tjedan dana,niti da nemam para,niti bilo kaj drugo...samo da ću plesat do fajrunta i doć doma oko 7 :D

:duga:
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!

NiceGirl

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la NiceGirl » 17 ruj 2010 18:01

Jane Connor je napisao/la:IDEM VAN,IDEM VAN,IDEM VAAAAAN....isplesat se u močvaru a taaaaaaako dugo nisam....
nije uopće bitno kako se osjećam zadnjih tjedan dana,niti da nemam para,niti bilo kaj drugo...samo da ću plesat do fajrunta i doć doma oko 7 :D

:duga:
odi Janica i lijepo se zabavi!

Avatar
jane connor
Postovi: 671
Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la jane connor » 17 ruj 2010 18:03

Hvala draga djevojko :srce:
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la jpeg » 17 ruj 2010 18:37

ka da nemam jednu ruku. nogu. dlaku. :sorry:

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la phos » 17 ruj 2010 20:13

jadno
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la call_me » 17 ruj 2010 20:28

spremno za spavanje :plese:

NiceGirl

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la NiceGirl » 17 ruj 2010 22:35

pospano i idem spat pa da se barem vise nikad probudila!

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Kroacija » 18 ruj 2010 09:57

jedva cekam doc doma i naspavati se :/
ex invalid_user

NiceGirl

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la NiceGirl » 18 ruj 2010 10:47

phos je napisao/la:jadno
:tjesi:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Kroacija » 18 ruj 2010 13:54

krevet :ljubav:
ex invalid_user

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la jpeg » 18 ruj 2010 19:43

volim.

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Zita » 18 ruj 2010 23:37

pospano :sramise:
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la call_me » 19 ruj 2010 09:30

krvarim u bolovima. a vani je jedinstveno lijep dan i nedjelja je.
use it, cause maybe - this is it.

fakatja
Postovi: 1036
Pridružen/a: 07 stu 2005 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: EU

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la fakatja » 19 ruj 2010 11:24

Bilo je dana, kad ja, prije odlaska na posao, otvorim crol i uvijek budu tu postovi call.- kao prvi u novom danu.( ili poslednji u starom).I jasno, neki nezamislivi sati. A sad: sve je naopako. :aaaa: Boze. call, daj se malo uzmi u ruke. Pobogu, nije da staris? :)

O.t.: cekam sunce poslije smaka svijeta.
"for me it is more about seduction than just a pretty face"

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la call_me » 19 ruj 2010 16:23

eto sta se desi kad se dovedem u red i ustajem ko normalan svijet. sve se poremeti :D

backspace

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la backspace » 19 ruj 2010 17:50

peglački.

Gost

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Gost » 19 ruj 2010 18:00

May your haters be your motivators sindrom.

Osjećam se sjajno, iako se pokušavaju za.ebavati sa mnom. :D

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Kroacija » 19 ruj 2010 19:24

danas nisam za ljude. danas?
ex invalid_user

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Zita » 19 ruj 2010 20:03

bzvz, sutra se moram rano dic i to mi obicno pokvari dan
Measure of a woman is her sense of humor

Plague

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Plague » 19 ruj 2010 22:11

izloženo :D

Avatar
jane connor
Postovi: 671
Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la jane connor » 19 ruj 2010 22:15

ne da mi se
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!

Mia.
Postovi: 1411
Pridružen/a: 04 sij 2010 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: London calling.
Kontakt:

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Mia. » 20 ruj 2010 11:01

divno.
totalno sam ovisnik o Suncu.
Stay tuned.

Odgovorite